?

Log in

No account? Create an account
Jouful, joyful?  
05:14pm 26/04/2005
 
 
Joanna
Czy to normalne, że dwie stare baby (lat 21 i 23) siedząc same w domu, puszczają sobie soundtrack z Krróla Lwa na pełny regulator i wydzierają się do niego wniebogłosy, prawdopodobnie sprawiając, że nieszczęśni sąsiedzi za moment wybiorą się na safari, aby jakiegoś zwierzaka ustrzelić z zemsty?

Nie?

Tak myślałam...

Nie mam pojęcia, dlaczego radość życia czepia się mnie akurat w takich momentach, kiedy nie powinna. Katar mam. Gardło mnie boli. O stanie zdrowia pewnej osoby z bliskiej rodziny wolę nawet nie myśleć. Dostałam tróję z egzaminu, czego wszyscy mi gratulują (tak, już powiedziałam Mamie. Jakoś to przeżyła - dobry moment wybrałam, zbyt zajęta była na porządne trucie, a teraz jakoś jej się nie nawijam...). Średnia zjechała mi do 4,3, co jest osiągnięciem absolutnie niedoposzczalnym - nie dość, że pół stopnia niższa od mojej normalnej, to jeszcze poniżej progu stypendialnego! A mam jeszcze przed sobą tylko dwa egzaminy. A, i dwa seminaria w języku angielskim, którego jak powszechnie wiadomo nie znam.
Nie jest dobrze... Oj, nie jest dobrze.

Widać mam jakieś reakcje obronne, ot co! Wniosek jest taki, że czy wszystko idzie mi na rękę, czy się wali, i tak ucierpią sąsiedzi.

Mam przy tym nadzieję, że nieszczęśnicy nie są z gatunku "babć-rydzykówek", bo właśnie zasysa się soundtrack z Zakonnicy w Przebraniu - a jak TO zaczniemy śpiewać, to mogą zwątpić. We wszystko.

A teraz niech mnie ktoś kopnie, zebym się za coś konstruktywnego wzięła, no! (tak, to pewnie będę w każdej notce powtarzać).

Plan na czas najbliższy:
- przygotować te piekielne seminaria, bo tym razem się nie wykręcę (a raczej: lepiej dla mnie, żebym się nie wykręciła)
- może jednak napisać jakąś recenzję? (jak skończę Monstera... dlaczego zaklepałam coś, co ma 50 odcinków i NADAL wychodzi!?)
- zacząć kompletować notatki do reszty egzaminów, bo MUSZĘ dostać piątki. I tyle __^__
- kopnąć tę cholerną gildię na neopetach, bo bycie szefową zobowiązuje (ja bym się nie obraziła, gdyby ktoś ją sobie wziął...)

A tak poza tym mamy 333 recenzje (!!!) i oglądalność w okolicach 500 dziennie. Prawda, że jesteśmy wielcy? XD
music: Lion King & Sister Act soundtracks
 
    Post - Read 3 - - Link
 

(no subject)
 paivansade
 
08:25am 03/06/2005 (UTC)
 
 
Slayer Peachka: watashi
1. moze bys tak przyszla cos napisac? :>
2. pytanie wlasciwe - gdyz *spuszcza oczy wstydliwie* okazalo sie, ze wsrod LJowiczek jest powszechne zapotrzebowanie na "czarodziejki z ksiezyca" *piecze raka*. mowilas, ze masz dostep do calej masy anime, moze przypadkiem znasz kogos, kto mial by kolekcje czarodziejek? bo nas tu rozczulenie ogarnia na samo wspomnienie... hmm? :> zrobilabym Ci caly _wagon_ kanapek do szkoly! (hmm, lato idzie, to moze co insze, ale wiesz... dozgonna wdziecznosc i takie bajery ;>)
picword: watashi
 
    Reply - Thread - span>Link
 
(no subject)
 serika_chan
 
01:48pm 05/06/2005 (UTC)
 
 
Joanna
Koleżanka melduje, że ma kawałek pierwszej serii i całą ostatnią. To by Cię urządzało? :>
(i masz czytnik DVD, prawda? Bo na płytkach tego wyszłaby jakaś tona...)
 
    Reply - Parent - span>Thread - span>Link
 
(no subject)
 paivansade
 
02:59pm 05/06/2005 (UTC)
 
 
Slayer Peachka
coz, dobre i to, na poczatek ;) mam czytnik dvd, dostarcze w razie potrzeby plytki lub tez wynagrodze jakos w naturze, prrrrrosze! :>
 
    Reply - Parent - span>Thread - span>Link
 
 
 
 
Navigation  
  Previous Entry
Next Entry
 
July 2010  
 
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 


  Powered by
LiveJournal.com